مقاله ترجمه شده یک مدل چنددوره ای مکان یابی و تخصیص برای زنجیره تأمین خون در شرایط اضطراری

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع یک مدل چنددوره ای مکان یابی و تخصیص برای زنجیره تأمین خون در شرایط اضطراری (به همراه مقاله اصلی)، در قالب word و در 12 صفحه، قاب
در حال حاظر شما فایل با عنوان مقاله ترجمه شده یک مدل چنددوره ای مکان یابی و تخصیص برای زنجیره تأمین خون در شرایط اضطراری را دنبال می کنید .

دانلود مقاله ترجمه شده با موضوع یک مدل چنددوره ای مکان یابی و تخصیص برای زنجیره تأمین خون در شرایط اضطراری (به همراه مقاله اصلی)،

در قالب word و در 12 صفحه، قابل ویرایش، شامل:


مقدمه
مروری بر ادبیات
مدل ریاضی
تبدیل مدل به صورت خطی
مطالعه موردیمقدمه این مقاله:
حوادث غیرمتعارف نفوذ زیادی در زندگی انسان دارد که یکی از مخرب ترین آن ها زلزله است. خون به عنوان یک مسئله حیاتی بسیار مهم شناخته می شود که در زمان وقوع زلزله تقاضای آن به شدت افزایش پیدا می کند. تامین خون کافی به خصوص در شرایط اضطراری یک چالش بزرگ است. در این مقاله، به بررسی برنامه ریزی ریاضی خون در شرایط اضطراری پرداخته می شود. مدل ریاضی، یک مدل چنددوره ای مکان یابی و تخصیص است که با الگوریتم ابتکاری لاگرانژین حل شده است. در نهایت نیز یک مطالعه موردی در پکن آمده است.


در پروسه کمک رسانی بر اثر زلزله ونچوان در چین، مدیریت عرضه خون با چندین مشکل روبرو شد. (1) قوانین چین از یک مدیریت واحد در زمینه خون تبعیت می کنند، جمع آوری خون بصورت واحد و عرضه خون بصورت واحد. در این صورت برنامه ریزی خون به صورت فرامنطقه ای حتی در شرایط استثنائی وجود ندارد به طوری که اگر توسط مقامات بهداشتی تایید نشود، نیازهای افراد زخمی به موقع تامین نمی شود. (2) منبع خون در زمان بندی فرامنطقه ای مختلف است، در نتیجه اطمینان از کیفیت خون سخت می باشد. (3) پس از وقوع زلزله، افراد زیادی خون اهدا می کنند. در صورتی که بدون برنامه ریزی از افراد خون دریافت شود، تنها باعث افزایش کار مسئولین می شود و خون باقی مانده هدر می رود.توضیحات:
عنوان انگلیسی مقاله:

The Multi-period Location-allocation Problem of Engineering Emergency Blood Supply Systems


عنوان فارسی مقاله:

یک مدل چند دوره ای مکان یابی و تخصیص برای زنجیره تأمین خون در شرایط اضطراری


تعداد صفحات: 12 صفحه با فرمت docx


لازم به توضیح است که مقاله بصورت خلاصه اما بسیار دقیق و جامع ترجمه شده و شامل کلیه چارچوب و ساختار اصلی مقاله می باشد.