پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه حمل و نقل گلاسگو ریورساید اثر زاها حدید

موزه ریورساید اسکاتلند که به موزه حمل و نقل اسکاتلند هم معروف است اثر معمار کمنظیر قرن حاضر زاها حدید است. این موزه زیبایی خاصی به کرانه رود کلاید و شهر تاریخی
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه حمل و نقل گلاسگو ریورساید اثر زاها حدید را دنبال می کنید .

موزه ریورساید اسکاتلند که به موزه حمل و نقل اسکاتلند هم معروف است اثر معمار کم‌نظیر قرن حاضر زاها حدید است. این موزه زیبایی خاصی به کرانه رود کلاید و شهر تاریخی گلاسگو بخشیده است. این پروژه، یک موزه حمل و نقل تصویری بر روی رودخانه کلاید، در مرکز توسعه بندر گلاسگو قرار دارد.

موزه ریورساید، در حال حاضر، دومین جاذبه آزاد ملی اسکاتلند به‌شمار می‌رود. موزه ریورساید، در گلاسگو، اسکاتلند، انگلستان، طراحی و اجرا شده است. موزه جدید ترابری گلاسگو، طراحی شده توسط زاها حدید و برنده جایزه پریتکرز، در محل تلاقی رودخانه‌های کلاید و کلوین، در مرکز صنعت کشتی سازی قدیمی قرار دارد. ساختمان جديد موزه حمل و نقل ريورسايد واقع در شهر گلاسگو اسكاتلند در سال ۲۰۰۱ برای بازديد عموم افتتاح شده است. تنها طی ۵۰ روز اول بعد از گشایش موزه، حدود نيم ميليون نفر از ساختمان تازه تاسيس اين مجموعه ديدن كرده‌اند.

تحلیل موزه گلاسگو ریورساید در قالب پاورپوینت و در 44 اسلاید به معرفی و بررسی این اثر ارزشمند زاها حدید میپردازد. فهرست مطالب موجود در پاورپوینت عبارتند از:

بررسی مکان و سایت موزه

معرفی اثر

کانسپت طرح

کانسپت سازه

مصالح

روند ساخت پروژه

سازه

تحلیل پلانها

تحلیل نماها

تمامی موارد کر شده به همرا عکس و توضیحات جامع میباشد. همچنین این فایل قابلیت ویرایش نیز دارد